Aiaskima Samoyed

KIRA

DAIKIRI Sněhový zázrakKira

Narozena: 22.10.2013

51 cm

DKK A/A

DLK 0/0

 

 

 

 

 

 

 

 

Rodokmen

 

 

 

Anatina
DURAN DURAN

 

Cabaka's
YACKER OF McCOY

Power Ranger McCoy
of Karasea

Aramis
Lorely Golden Light of Karasea
Cabaka's
Peekachew of Voyage
Anatina Voyage-Voyage
Cabaka's Kandy of Kingo

 

Anatina

BYE-BYE BLUE

Roybridge

Silva Adonis

 Pykra Spring Bear at Roybridge
Roybridge Snow Madonna

Anatina 

Miss Marple

Zamoyski Lucky Cherokee
Anatina Prisha

 

 

 

BESSINKA
Sněhový zázrak

 

Iceblazer

ATTENTION PLEASE

Vanderbilt's

Rockhard Playhard

White Magic's Rock Star
Vanderbilt Plays the Field

Mystic Midnight Freya

of Severnaya-Sam

Ikiliikkujan Mystic Magic
Aurora Borealis of Severnaya

 

CALINKA

Bílý křemínek

Czech Clown Clio

Strážce severu

Baruk vom Fliethbachtal
Queen Elisabeth Jamamba

Alinka

Bílý křemínek 

Albert od Krčků
Eliza z Měsíčního světla

Výsledky výstav

 datum  výstava  kde třída výsledek  rozhodčí
 5.4.2014 klubová SK Mladá Boleslav štěňat VN 3 Karel Hořák
21.9.2014 MVP České Budějovice mladých  V1 CAJC BOJ Milan Bíroš
4.10.2014 speciální KSP Brno mladých V1 CAJC BOJ VSVm Karel Hořák
4.1.2015 NVP Brno mladých V1 CAJC BOJ Antonín Karban
Český junior šampion
25.7.2015 Krajská Žebětín mezitřída V1 VT Krajský vítěz Leoš Jančík
19.9.2015 speciální SK Smraďavka mezitřída V2 resCAC Franjo Kovačev
16.4.2016 Klubová KSP Měchenice pracovní V1 CAC Gay Kuehnel-Hisatake
17.4.2016 CAC KSP Měchenice pracovní V1 CAC Gabriela Richard
24.4.2016 MVP Č.Budějovice pracovní V1 CAC resCACIB Miroslav Václavík
30.4.2016 speciální CAC SKS Skalica pracovní V1 CAC CC 3.nej fena Hazel Fitzgibbon
30.4.2016 speciální SKS Skalica pracovní V1 CC 4.nej fena Ludmila Fintorová
14.5.2016 klubová SK Mladá Boleslav otevřená V1 CAC klubový vítěz Zdeňka Jílková
29.5.2016 MVP Litoměřice pracovní V1 CAC resCACIB Antonín Mudra
10.6.2016 CVP CAC Nitra pracovní V1 CAC Paula Heikinen-Lehtonen
11.6.2016 CACIB Nitra pracovní V1 CAC Emília Múdra
12.6.2016 CACIB Nitra pracovní V1 CAC Dragana Bujisic Vasiljevic
1.4.2017 speciální SK Valtice pracovní V1 CAC 3.nej fena Val Freer
Český šampion
15.9.2017 speciální SKS Hlohovec pracovní V1 CC vítěz SV BOS Jana Fulierová
16.9.2017 CACIB Nitra pracovní V1 CAC Carla Molinari
Slovenský šampion
10.11.2017 světová WDS Leipzig pracovní V1 CAC Petru Muntean

Kira